Translate

13 Eylül 2012 Perşembe

Özlemek mi? İşte bu!

Hiç bilmiyordum biliyor musun seni özlediğimi. Sanki yokluğun bir alışkanlık olmuştu zihnimde. Hep var olmanı istediğim ama hiç olmadığın zamanlardan kalma bir alışkanlık... Sonra bir gün hepten bilinmezliklere gittin. İlk başta çok ağladım ama sen hiç görmedin, çok özledim sen hiç duymadın... Kızdıkça daha çok kızdım, daha çok sinirlendim ve içimde kin olduğunu sandığım o şey oluştu. Çakma kinmiş o aslında, kandırılmışım. =) Ve iyi ki gerçek değilmiş.

Sonra birden bir mesaj geldi. Sen de kızgındın tabi bana. Sitem doluydu o mesaj; ihtiyacım var sana deyip kızmıştın yanında olmayışıma. Sonra düşündüm de buna benzer benim de çok anım olmuştu ve ben kızgınlıklarımı anlatmamıştım sadece sana. İçime atıp sustuğum anlara +1 olarak eklenmişti hepsi. İşte o an benim de dışıma atasım geldi hepsini. Galiba sadece bir çağrı atsan bile gelirmişim sana. =)

Ne var en değerli diye bakıyorum etrafıma şimdi seninle beraber sayabileceğim 10 parmağımı geçmeyecek birkaç insan daha geliyor aklıma ve işte hepsi bu diyorum kendime. "Benim tüm dünyam bunlar!" Geri kalanı umurumda mı bir bakıyorum ve gördüğüm tek şey kocaman bir boşluk, boş insanlar... O yüzden ki hiç çekinmiyorum iyi ki iyi ki varsın demeye. =)

Ve seni görür görmez özlemle sarılma isteği sarıyor bedenimi. Neyse ki tutuyorum kendimi, malum seni fazla da şımartmamak gerek. =)) Ama nereye kadar kendimi durdurabilirdim ki? Çok sürmedi galiba. Sarılmasam da içimi dökmeye başlamam hemen anında ele verdi galiba beni. =) Tabii sen de itiraf etmelisin ki bu senin için de geçerliydi! =)

Ve en önemli detayı atladım galiba: Hem iyi gün hem de kötü gün dostu olabilen insan diye bir şey vardır. İşte bu bir hayatın en önemli dayanağıdır. Ben şanslı bir insanım galiba. =) Kaybettiğimi bile bulabildim! =)))

Neyse kerata! Uzatmayacağım çok fazla. Yaz yaz bitmez bu yazı yoksa. Seviliyorsun çok çok fazla! =)

Bu da bizim şarkımız:

"Ne yıldızlar yanar, yokluğun kör karanlık ne de gün doğar sensizlik benle yaşlanmış en büyük acı. ... Bana en güzel anları yaşatan, kalbime değil ömrüme yazılan, inan değişmez yerin bende aynı."


Şimdi fark ettim de ben bu şarkıyı çok seviyormuşum be dostum! =) Ve "Kader değil insan acıtır canı!" ne doğru bir sözmüş öyle.

Meraklılarına yazımızın baş kahramanını açıklıyorum! =)
İşte o:
Meraklı Ece =)

4 yorum:

  1. Ne güzel canım.İnsan sevdiği insanları kayıp etmemeli hiç.Sıkı sıkı sarmalı.

    YanıtlaSil
  2. ne güzel bişi böle birinin olması.
    :)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...